In het weekend van 19 en 20 september 2015 organiseert de Commissie Waterhulpverlening het eerste waterhulpverleningsweekend ooit. Tijdens dit weekend willen we de deelnemers van Life Saver 1, 2 & 3 (ook als je hier komend seizoen mee start) laten kennismaken met waterhulpverlening: waken over het water met onze boten.
Tijdens dit actieve weekend leer je van alles. Je gaat varen met onze boten, leert meer over het gebied waar we actief zijn (de Kagerplassen) en leert samenwerken als een team. Dit weekend kan je niet missen!
Inschrijven kan tot uiterlijk vrijdag 4 september 2015. Het aantal deelnemers is maximaal 25, deelname gaat op volgorde van inschrijving.
Algemene informatie
Voor wie? Leden in de opleidingslijn Life Saver, ook als je hier komend seizoen bij start.
Wanneer? 19 september (10:00 uur) tot 20 september 2015 (17:00 uur).
Waar? We verzamelen bij ons clubhuis ‘De Klos’, van Beuningenlaan t.o. 24 in Leiden, en gaan vanaf daar op de fiets naar een geheime locatie.
Kosten? € 20,- per deelnemer. Dit is inclusief een slaapplek, eten en drinken.
Meer informatie, inclusief wat je allemaal moet meenemen, volgt na inschrijving.
Inschrijven
Inschrijven kan op twee manieren:
- Haal op vrijdagavond bij de balie in jouw zwembad een inschrijfformulier, vul deze zo volledig mogelijk in en lever met direct weer in met het inschrijfgeld (€ 20,- per deelnemer).Let op: 3 juli is de laatste zwemavond van het seizoen!
- Schrijf je online in via www.lrb.nu/whw (klik!) en betaal direct online via iDEAL.
Na het ontvangen van je inschrijving krijg je een bevestiging per e-mail.
Vragen
Voor vragen kunt u contact opnemen met de Commissie Waterhulpverlening via het contactformulier (klik!).