1

juni

Klussen in de Klos (deel 2)

door Auto // in Nieuws

Na het mooie gele laagje op de muren, is het nu tijd om alles op de schuren. Na inzet van een stuk of 10 hardwerkende vrijwilligers, kon zelfs het rood al een likje krijgen op sommige plekken in de Klos. Begonnen is met de garderobe en de centrale ruimte (o.a. de bar). In het weekend is er zelfs al laminaat in de bestuurskamer, garderobe en het kleine leslokaal gelegd. Dit geeft toch al een heel andere aanblik van ons clubhuis. Hieronder een aantal foto’s die een impressie geven van hoe het uiteindelijk eruit gaat zien.

De Commissie Onderhoud

P.S.: Heeft u nog een momentje om te helpen in uw weekend? Mail naar onderhoud@leidsereddingsbrigade.nl om ons team te komen versterken. Want vele handen maken immers het werk een stuk lichter!

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}