De Leidse Reddingsbrigade nodigt alle leden uit voor de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering (ALV) op maandag 14 april 2025.
De vergadering vindt plaats in clubhuis “De Klos” aan de Van Beuningenlaan (tegenover nummer 24) in Leiden. Vanaf 19:30 uur is het clubhuis geopend, waarna de vergadering om 20:00 uur precies zal beginnen.
Belangrijke agendapunten
Tijdens deze vergadering komen onder meer de volgende onderwerpen aan bod:
- Jaarverslagen en financiële rapportages van zowel de Leidse Reddingsbrigade als de Stichting Zwemschool Leiden
- Bestuursverkiezing met meerdere vacatures, waaronder die van voorzitter
- Presentatie van aangepaste beleidsstukken en benoeming werkgroepen 2026
Bestuursverkiezing
Er zijn verschillende bestuursfuncties aan de orde:
- Jasper Oyen treedt af als Algemeen Bestuurslid
- Marieke van Vegten (Secretaris) en Michel Boom (Algemeen Bestuurslid, Tweede voorzitter) zijn aftredend maar herkiesbaar
- Er zijn vacatures voor drie bestuursfuncties: twee posities als Algemeen Bestuurslid en de functie van Voorzitter
Voorbereiding en documenten
Alle vergaderstukken zijn digitaal beschikbaar via leidserb.nl/alv2025. Leden die de documenten op papier wensen te ontvangen, kunnen een verzoek sturen naar info@leidserb.nl.
De penningmeester verzoekt om eventuele vragen over de financiële jaarstukken minimaal 48 uur voor de vergadering in te dienen via penningmeester@leidserb.nl.
Aanwezigheid en machtiging
Leden die niet aanwezig kunnen zijn, worden verzocht zich af te melden via info@leidserb.nl. Het is mogelijk een ander lid te machtigen middels het volmachtformulier van de LRB, te vinden op leidserb.nl/alv2025, dat uiterlijk 48 uur voor aanvang van de vergadering bij de secretaris moet zijn ingediend.
We zien jullie allemaal graag op maandag 14 april!